Klub Wysokogórski Kraków
Zapisy zostały wstrzymane. Jest to spowodowane decyzją organizatora lub wyczerpaniem limitu miejsc.
Limit : 104
Zapisanych osób: 104
Zapisanych zespołów: 50
Zapisy czekające na wpłatę: 0

Zapisane zespoły

NrZawodnicyMiastoOrganizacjaPłatność
1Patryk Grot i Paweł Cieślik Wroclaw i Wrocław
Opłacono
2Iza Jurek i Grzegorz Siemieniecjastrzebie i jastrzebieKW Jastrzebie i KW Jastrzebie
Opłacono
3Michał Gabzdyl i Krzysztof KalkowskiNawojowa Góra i KrakówKW Kraków i KW Kraków
Opłacono
4Sławomir Kwiecień i Tomasz OwerkoKraków i KrakówSNW KW Kraków/Polar Sport i SNW KW Kraków
Opłacono
5Aleksander Kierczak i Aleksander JędrykaBielsko-Biała i Nowy TargKS Kandahar i Tatrateam
Opłacono
6Paweł Surmacz i Krzysztof KlepekTyczyn i SanokGOPR BIESZCZADY i GOPR BIESZCZADY
Opłacono
7Borkowski Grzegorz i Piotr GórskiKrynica Zdrój i Krynica ZdrójGOPR Krynica i GOPR Krynica
Opłacono
8Marcin Deja i Daniel UrbańskiStary Sącz i Nowy SączGOPR Krynica i GOPR Krynica
Opłacono
9Przemysław Knap i Mateusz KnapCzeladź i KatowiceSNW KW Kraków i Tuttu/Dynafit
Opłacono
10Marcin Grasela i Arkadiusz KalitaMysłowice i JaworzeOd Grzegorza i Od Grzegorza
Opłacono
11Magdalena Sitarz i Marzena SzczepekZakopane i ZakopaneTKG Vertical / KW Zakopane i TKG Vertical / KW Zakopane
Opłacono
12Piotr Bosak i Sławomir BosakSopotnia Wielka i KrakówKW Kraków i KW Kraków
Opłacono
13Michał Wojarski i Maciej JuchiewiczWieliczka i KrakówGOPR Beskidy i SNW KW Kraków
Opłacono
14Włodzimierz Bąkowski i Daniel BąkowskiWarszawa i Warszawa
Opłacono
15Artur Juszczak i Jerzy KałużaJastrzębie-Zdrój i SkoczówKW Jastrzębie-Zdrój
Opłacono
16Artur Sitarek i Cyprian Paulanis Piaseczno i Warszawa
Opłacono
17Aleksander Knura i Krzysztof CzernikPołomia i RybnikKW Jastrzębie - Zdrój i KS Kandahar
Opłacono
18Małgorzata Czeczott i Ewa CzuchryWarszawa i WarszawaUKA i KS Kandahar
Opłacono
19Zbigniew Topór i Karol KarpierzGliczarów Górny i OstrowskoKS Kandahar i TKN TATRA TEAM
Opłacono
20Jerzy Ganszer i Ewa Chylaszek-BrylskaBielsko-Biała i JaworzeSpeleoklub Bielsko-Biała i BKN Gronie
Opłacono
21Andrzej Piotrowski i Wojciech BaduraWarszawa i Bilesko BiałaOrtoreh team i Ortoreh team
Opłacono
22Tomasz Piasecki i Mikołaj HotówkoWarszawa i WarszawaSNW KW Kraków i KW Warszawa
Opłacono
23Andrzej Rostworowski i Jan RostworowskiKraków i KrakówKW Kraków / OEAV i OEAV
Opłacono
24Marek Ząbik i Maciej TrznadelGodowa i BytomKS Kandahar
Opłacono
25Barbara Suchy i Anna MarcinkowskaKraków i KrakówSNW KW Kraków i SNW KW Kraków
Opłacono
26Patrycja Pakońska i Marta StaszkówKraków i Kraków
Opłacono
27Jolanta Matłosz i Aneta ŁugowskaStrzyżów i RybnikBrak i Brak
Opłacono
28Tomasz Styrna i Łaskarzewski PiotrSzczyrk i BielskoZimy ni ma? i Zimy ni ma?
Opłacono
29Marek Goździk i Zbigniew KiełtykaWarszawa i Gliwice DKS 7 Sówek i KW GLIWICE
Opłacono
30Mateusz Nawara i Grzegorz NiżnikSkawa i SkawaGP GOPR i GP GOPR
Opłacono
31Weronika Półtawska i Marcin StruśKraków i KrakówKW Kraków i KW Kraków
Opłacono
32Barbara Kościelniak i Mateusz Czerwiak Kraków i Kraków KW Kraków i KW Kraków
Opłacono
33Ola Radwańska i Andrzej RadwańskiKraków i KrakówPolar Sport i Polar Sport
Opłacono
34Iwona Januszyk i Olga ŁyjakOświecim i ZakopaneKs kandahar/Alpinka Ski Trab i ATTIQ
Opłacono
35Paweł Twardosz i Radosław DzikNowy Targ i Leżajsk Twardy Dzik Team i Twardy Dzik Team
Opłacono
36Michał Parocki i Krzysztof ŁośKraków i KrakówSkimo Kraków i Skimo Kraków
Opłacono
37Paweł Marcinkowski i Maciej RabsztynZaborze i KrakówKW Kraków i KW Kraków
Opłacono
38Danuta Frydryszak i Piotr KądziołkaKraków i KrakówKW Kraków i KW Kraków
Opłacono
39Przemysław Zachwieja i Grzegorz CzyżewiczKraków i Kraków
Opłacono
40Elżbieta Jasiak i Zofia GutekBielsko-Biała i CieszynKLUB SPELEO i KAGB GOPR
Opłacono
41Mariusz Matłosz i Szymon MolekStrzyżów i CieszynMxCieszyn
Opłacono
42Bartłomiej Korzeniowski i Paweł ElantkowskiZakopane i ZakopaneTKN TATRA TEAM i Żywczańskie Kierdel
Opłacono
43Katarzyna Ławniczak i Janusz Głąb - TrojnarRzeszów i Łańcut
Opłacono
44Rafał Kuziel i Patryk PietraszKraków i WetlinaGOPR Bieszczady
Opłacono
45Mariusz Wargocki i Piotr Andrzejewski Zakopane i Wisła KW Zakopane i 1Liga Team
Opłacono
46Michał Klamut i Natalia FiszerKarpacz i KarpaczGOPR Karkonosze / Leki Polska i Karkonoska Husaria
Opłacono
47Piotr Grzyb i Adrian NowakRzeszów i RzeszówRKW Rzeszów
Opłacono
48Krzysztof Gajny i Gabriela GajnyJasienica i JasienicaSpeleoklub Bielsko-Biała i Speleoklub Bielsko-Biała
Opłacono
49Wojtek Malawski i Maciej cukierDzianisz i ZakopaneKw krakow i Topr
Opłacono
50Gustaw Soszka i Jakub KafarowskiBrzegi i ZakopaneTKN Tatra Team i KS Kandahar
Opłacono

Sparowani poszukujący

NrZawodnicyMiastoOrganizacjaPłatność

Zapisani poszukujący

NrZawodnicyMiastoOrganizacjaPłatność
1Marcin SpędziaSzczyrzyc
Opłacono
2paweł lewandowskiPruszkówoeav
Opłacono
3Karolina Swoboda-BosakKrakówKw Kraków
Opłacono
4Piotr KrzyżowskiBielsko-białaGOPR
Opłacono

Lista rezerwowa

NrZawodnicyMiastoOrganizacjaPłatność