Klub Wysokogórski Kraków

Wspinaczka w Lasku Wolskim. Grupa 2: 17:00-18:15Miejsce wydarzenia: "Strzelnica" w Lasku Wolskim
Termin wydarzenia: 06/09/2021 17:00
Rozpoczęcie zapisów: 12/07/2021 18:54
Koordynator: Michał Semow
Uczestnicy: dla wszystkich wg dostępności miejsc
Limit uczestników: 10
Zapisanych: 9
Regulamin
Twój e-mail wykasujemy z bazy zaraz po zakończeniu wydarzenia.
pozostałe wydarzenia
Uwagi od koordynatora
Wspinaczka skałkowa jest dla człowieka jednym z najbardziej naturalnych sportów. Nawet początkujący wspinacz intuicyjnie wie, jak używać chwytów i stopni, jak ułożyć ciało, żeby sprawnie poruszać się w skale. Spróbuj wspinaczki z nami! Klub Wysokogórski Kraków wraz z UM Kraków zapraszają na bezpłatne zajęcia wspinaczkowe dla mieszkańców Krakowa.

Co jest potrzebne?
Wygodny strój i sportowe buty. Sprzęt wspinaczkowy zapewnia KW Kraków. Jeżeli macie swoje uprzęże, kaski, buty wspinaczkowe - weźcie je ze sobą.

Kiedy?
6 września 2021 (poniedziałek) od godziny 16:00 do19:00. Z uwagi na ograniczoną ilość dróg wspinaczkowych, na zajęcia obowiązują zapisy. Można zapisywać się na poszczególne grupy, zajęcia rozpoczynać się będą od omówienia aspektów bezpieczeństwa i przygotowania do wspinaczki, następnie zaprosimy uczestników do wspinaczki z górną asekuracją.

Gdzie?
Skałka o nazwie "Strzelnica" w Lasku Wolskim. Z ul. Królowej Jadwigi (przystanek "Strzelnica") skręcamy w ul. Koło Strzelnicy, którą idziemy do zielonego szlaku. Po lewej stronie zobaczymy skałkę - to właśnie Strzelnica. Link do miejsca w google maps: https://goo.gl/maps/mEKEYXe2kXr7LBBb9

Klub Wysokogórski Kraków jest stowarzyszeniem OPP zrzeszającym miłośników sportów górskich: wspinaczki, eksploracji jaskiń, kanioningu i narciarstwa wysokogórskiego. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni do bezpiecznego uprawiania sportów górskich - początkującym umożliwiamy zdobywanie wiedzy i doświadczenia od najlepszych instruktorów i doświadczonych kolegów i koleżanek, zaawansowanych wspieramy w organizacji wypraw na wymagające cele.